Teams 2018-2019

Division 1

Clapham D2 Elite

Division 1
Venue Clapham Road Club
Secretary Paul Burgess
Player Handicap

Clapham Rockets

Division 1
Venue Clapham Road Club
Secretary Martin Peek
Player Handicap
Martin Peek -17
Josh Barnard -9
Darren Swan -3
Trafford Burrell -4
Curtis Beales -15

Mill Lane Tables

Division 1
Venue Mill Lane Community Centre
Secretary Gary Stride
Player Handicap
Wally Ladmore -9
Gary Stride -4
Martyn Clarke -13
Bob Lamb -5
Paul Stone -4

Mutford Arrows

Division 1
Venue Mutford Village Hall
Secretary Kevin Jones
Player Handicap
Ian Brown -13
David Boatman -8
Stephen Holland -14
Paul White -12
Stephen Reeve -13

Mutford Wasps

Division 1
Venue Mutford Village Hall
Secretary Chris Trindall
Player Handicap
Chris Trindall -1
Jack Leather -16
Paul Wright Jnr -14
Paul Calver -7

Potters Black

Division 1
Venue Potters Holiday Resort
Secretary Darren Smith
Player Handicap
Darren Smith -8
Tom Baxter -15
Mick Wright -6
Andrew Knell -13
Mike Woolston -10

Potters Lions

Division 1
Venue Potters Holiday Resort
Secretary David Willgoss
Player Handicap
David Willgoss -1
Colin Triggs -5
Dennis Symeou -5
Philip French -7

Waveney Sidewaves

Division 1
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Kian Burgess
Player Handicap
Harry Waller -10
David Holland -7
David Henderson -16
Kian Burgess -19
Brody Ketteringham 12

Division 2

Clapham Critters

Division 2
Venue Clapham Road Club
Secretary Alan Peek
Player Handicap
Charlotte Mildenhall 13
Darryl Ainslie 13

Clapham Prime

Division 2
Venue Clapham Road Club
Secretary Drew Clayton
Player Handicap
Adam Hunt 8
Drew Clayton 1
James Muttitt 6
Lee Desborough 5
Ross Wilson 3

LCC Shakers

Division 2
Venue Lowestoft Community Church
Secretary David Willis
Player Handicap
David Willis 2
Max Bush 6
Bernard Warnes -2
Andy Barrat 2
Phil Heil 14
Graham Lawson 2

Mutford Eagles

Division 2
Venue Mutford Village Hall
Secretary Iain Monument
Player Handicap
Jamie Holland 7
Iain Monument 0
Graham Palett 6
Peter Garnham 2

Mutford Mavericks

Division 2
Venue Mutford Village Hall
Secretary Barry Fortune
Player Handicap
Barney Garrod 1
Doug Cheer 7
Barry Fortune 6
Ian Stephen 5
Simon Cook 13

Mutford Merlins

Division 2
Venue Mutford Village Hall
Secretary Bob Knights
Player Handicap
Bob Knights 0
Roy Hurrell 4
Kevin Jones -2
Eddie Mason 0

Waveney Blinders

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Alan Peek
Player Handicap
Alan Peek 6
Caroline Peek 13
Bob Peek 10
Jack Fulker 16
Trevor Ayers 10

Waveney Hits

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Mick Bayfield
Player Handicap
Martyn Drew 9
Dave Logan 1
Tony Mitchell 11
John Smith 3
Mick Bayfield 5

Waveney Sparrows

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Chris Petch
Player Handicap
Chris Petch 12
Sheila Todd 13
Phil Pettifer 2
David Lever 14

Waveney Thunderbirds

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Paul Burgess
Player Handicap
Paul Burgess 3
Lewis Elmy 12
Peter Mytko 9
David Rushton 7
Division Team Venue Player Handicap
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Martin Peek -17
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Josh Barnard -9
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Darren Swan -3
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Trafford Burrell -4
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Curtis Beales -15
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Wally Ladmore -9
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Gary Stride -4
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Martyn Clarke -13
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Bob Lamb -5
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Paul Stone -4
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Ian Brown -13
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall David Boatman -8
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Stephen Holland -14
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Paul White -12
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Stephen Reeve -13
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Chris Trindall -1
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Jack Leather -16
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Paul Wright Jnr -14
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Paul Calver -7
Division 1 Potters Black Potters Holiday Resort Darren Smith -8
Division 1 Potters Black Potters Holiday Resort Tom Baxter -15
Division 1 Potters Black Potters Holiday Resort Mick Wright -6
Division 1 Potters Black Potters Holiday Resort Andrew Knell -13
Division 1 Potters Black Potters Holiday Resort Mike Woolston -10
Division 1 Potters Lions Potters Holiday Resort David Willgoss -1
Division 1 Potters Lions Potters Holiday Resort Colin Triggs -5
Division 1 Potters Lions Potters Holiday Resort Dennis Symeou -5
Division 1 Potters Lions Potters Holiday Resort Philip French -7
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre Harry Waller -10
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre David Holland -7
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre David Henderson -16
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre Kian Burgess -19
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre Brody Ketteringham 12
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Charlotte Mildenhall 13
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Darryl Ainslie 13
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Adam Hunt 8
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Drew Clayton 1
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club James Muttitt 6
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Lee Desborough 5
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Ross Wilson 3
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church David Willis 2
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Max Bush 6
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Bernard Warnes -2
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Andy Barrat 2
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Phil Heil 14
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Graham Lawson 2
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Jamie Holland 7
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Iain Monument 0
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Graham Palett 6
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Peter Garnham 2
Division 2 Mutford Mavericks Mutford Village Hall Barney Garrod 1
Division 2 Mutford Mavericks Mutford Village Hall Doug Cheer 7
Division 2 Mutford Mavericks Mutford Village Hall Barry Fortune 6
Division 2 Mutford Mavericks Mutford Village Hall Ian Stephen 5
Division 2 Mutford Mavericks Mutford Village Hall Simon Cook 13
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Bob Knights 0
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Roy Hurrell 4
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Kevin Jones -2
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Eddie Mason 0
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Alan Peek 6
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Caroline Peek 13
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Bob Peek 10
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Jack Fulker 16
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Trevor Ayers 10
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Martyn Drew 9
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Dave Logan 1
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Tony Mitchell 11
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre John Smith 3
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Mick Bayfield 5
Division 2 Waveney Sparrows Waterlane Leisure Centre Chris Petch 12
Division 2 Waveney Sparrows Waterlane Leisure Centre Sheila Todd 13
Division 2 Waveney Sparrows Waterlane Leisure Centre Phil Pettifer 2
Division 2 Waveney Sparrows Waterlane Leisure Centre David Lever 14
Division 2 Waveney Thunderbirds Waterlane Leisure Centre Paul Burgess 3
Division 2 Waveney Thunderbirds Waterlane Leisure Centre Lewis Elmy 12
Division 2 Waveney Thunderbirds Waterlane Leisure Centre Peter Mytko 9
Division 2 Waveney Thunderbirds Waterlane Leisure Centre David Rushton 7
Bribar
Tees-Sport
Jarvis-Sport
Thorntons Table Tennis