Teams 2017-2018

Division 1

Clapham Rockets

Division 1
Venue Clapham Road Club
Secretary Martin Peek
Player Handicap
Martin Peek -17
Josh Barnard -5
Darren Swan -3
Trafford Burrell -2

Mill Lane Black

Division 1
Venue Mill Lane Community Centre
Secretary Darren Smith
Player Handicap
Darren Smith -8
Lewis Woolston -8
Mick Wright -4
Tom Baxter -8

Mill Lane Tables

Division 1
Venue Mill Lane Community Centre
Secretary Wally Ladmore
Player Handicap
Wally Ladmore -10
Martyn Clarke -13
Andrew Knell -13
Bob Lamb -2
Mike Woolston -8

Mutford Arrows

Division 1
Venue Mutford Village Hall
Secretary Kevin Jones
Player Handicap
Kevin Jones -5
Ian Brown -15
Stephen Holland -13
David Boatman -8
Paul White -8

Mutford Wasps

Division 1
Venue Mutford Village Hall
Secretary Chris Trindall
Player Handicap
Chris Trindall -2
Barney Garrod -3
Jack Leather -14
Paul Wright Jnr -15
Eddie Mason -3
Doug Cheer 0

Waveney Sidewaves

Division 1
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary David Willgoss
Player Handicap
Harry Waller -5
David Holland -7
David Henderson -16
Kian Burgess -18

Division 2

Clapham Critters

Division 2
Venue Clapham Road Club
Secretary Alan Peek
Player Handicap
Olivia Wright 14
Charlotte Mildenhall 11
Lee Desborough 5
David Rushton 7
Darryl Ainslie 12

Clapham Prime

Division 2
Venue Clapham Road Club
Secretary Drew Clayton
Player Handicap
Drew Clayton 2
James Muttitt 7
Ross Wilson 5
Daniel Vihm 14
Adam Hunt 7

Clapham Sparrows

Division 2
Venue Clapham Road Club
Secretary Chris Petch
Player Handicap
Chris Petch 10
Sheila Todd 11
Phil Pettifer 0
Piotr Druzkowski 11
Yi Yi Sun 14
David Lever 14
Matthew Burch 0

LCC Shakers

Division 2
Venue Lowestoft Community Church
Secretary David Willis
Player Handicap
David Willis 6
Max Bush 4
Bernard Warnes -3
Charles Goddard 3
Andy Barrat 4
Phil Heil 14

Mutford Eagles

Division 2
Venue Mutford Village Hall
Secretary Iain Monument
Player Handicap
Jamie Holland 7
Iain Monument 0
Graham Palett 8
Peter Garnham 6

Mutford Merlins

Division 2
Venue Mutford Village Hall
Secretary Bob Knights
Player Handicap
Bob Knights -1
Roy Hurrell 2
Roger Milton 10
Lauren Ball 12

Waveney Academy

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Paul Burgess
Player Handicap
Paul Burgess 2
Paul Wilkinson -2
Jake Dixon 14
Lewis Elmy 13
George Barker 4
Orlaith Burgess 16

Waveney Blinders

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Alan Peek
Player Handicap
Alan Peek 5
Caroline Peek 13
Cindy Peek 15
Jamie Peek 14
Bob Peek 9
Jack Fulker 16
Diana 0

Waveney Hits

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary Mick Bayfield
Player Handicap
Martyn Drew 6
Dave Logan -1
Tony Mitchell 10
John Smith -1
Mick Bayfield 1

Waveney Lions

Division 2
Venue Waterlane Leisure Centre
Secretary David Willgoss
Player Handicap
David Willgoss -2
Terry Shetcliffe -3
Philip French -5
Dennis Symeou -5
Division Team Venue Player Handicap
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Martin Peek -17
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Josh Barnard -5
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Darren Swan -3
Division 1 Clapham Rockets Clapham Road Club Trafford Burrell -2
Division 1 Mill Lane Black Mill Lane Community Centre Darren Smith -8
Division 1 Mill Lane Black Mill Lane Community Centre Lewis Woolston -8
Division 1 Mill Lane Black Mill Lane Community Centre Mick Wright -4
Division 1 Mill Lane Black Mill Lane Community Centre Tom Baxter -8
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Wally Ladmore -10
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Martyn Clarke -13
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Andrew Knell -13
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Bob Lamb -2
Division 1 Mill Lane Tables Mill Lane Community Centre Mike Woolston -8
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Kevin Jones -5
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Ian Brown -15
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Stephen Holland -13
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall David Boatman -8
Division 1 Mutford Arrows Mutford Village Hall Paul White -8
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Chris Trindall -2
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Barney Garrod -3
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Jack Leather -14
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Paul Wright Jnr -15
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Eddie Mason -3
Division 1 Mutford Wasps Mutford Village Hall Doug Cheer 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Paul Burgess (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Pip French (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Dave Rushton (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Alan Peek (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre James Muttitt (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Terry Shetcliffe (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre Dennis Symeou (Div 1) 0
Division 1 Waveney Dominators Waterlane Leisure Centre David Willgoss (Div 1) 0
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre Harry Waller -5
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre David Holland -7
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre David Henderson -16
Division 1 Waveney Sidewaves Waterlane Leisure Centre Kian Burgess -18
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Olivia Wright 14
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Charlotte Mildenhall 11
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Lee Desborough 5
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club David Rushton 7
Division 2 Clapham Critters Clapham Road Club Darryl Ainslie 12
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Drew Clayton 2
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club James Muttitt 7
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Ross Wilson 5
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Daniel Vihm 14
Division 2 Clapham Prime Clapham Road Club Adam Hunt 7
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Chris Petch 10
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Sheila Todd 11
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Phil Pettifer 0
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Piotr Druzkowski 11
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Yi Yi Sun 14
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club David Lever 14
Division 2 Clapham Sparrows Clapham Road Club Matthew Burch 0
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church David Willis 6
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Max Bush 4
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Bernard Warnes -3
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Charles Goddard 3
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Andy Barrat 4
Division 2 LCC Shakers Lowestoft Community Church Phil Heil 14
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Jamie Holland 7
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Iain Monument 0
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Graham Palett 8
Division 2 Mutford Eagles Mutford Village Hall Peter Garnham 6
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Bob Knights -1
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Roy Hurrell 2
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Roger Milton 10
Division 2 Mutford Merlins Mutford Village Hall Lauren Ball 12
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre Paul Burgess 2
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre Paul Wilkinson -2
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre Jake Dixon 14
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre Lewis Elmy 13
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre George Barker 4
Division 2 Waveney Academy Waterlane Leisure Centre Orlaith Burgess 16
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Alan Peek 5
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Caroline Peek 13
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Cindy Peek 15
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Jamie Peek 14
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Bob Peek 9
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Jack Fulker 16
Division 2 Waveney Blinders Waterlane Leisure Centre Diana 0
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Martyn Drew 6
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Dave Logan -1
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Tony Mitchell 10
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre John Smith -1
Division 2 Waveney Hits Waterlane Leisure Centre Mick Bayfield 1
Division 2 Waveney Lions Waterlane Leisure Centre David Willgoss -2
Division 2 Waveney Lions Waterlane Leisure Centre Terry Shetcliffe -3
Division 2 Waveney Lions Waterlane Leisure Centre Philip French -5
Division 2 Waveney Lions Waterlane Leisure Centre Dennis Symeou -5
Bribar
Tees-Sport
Jarvis-Sport
Thorntons Table Tennis